Ortografia Zagadki obrazkowe

0.00 Średnia ocena0 Głosy
Wydawca: Kapitan Nauka
Gatunki: Dla młodzieży, Język polski, Gry planszowe i edukacyjne
Okładka: Twarda okładka
ISBN13: 9788377886366
Forma fizyczna Gra planszowa

„Zagadki obrazkowe. Ortografia” to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową, uczą poprawnej pisowni, poszerzają zasób słownictwa, a dodatkowo stanowią świetną zabawę!

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie. 

Uczenie się poprzez rozwiązywanie zagadek to bardzo skuteczna forma nauki dla najmłodszych, ponieważ wzbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości. Zawarte w zagadkach informacje ćwiczą pamięć, uczą znajomości zasad ortograficznych, a także rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi „Zagadki obrazkowe. Ortografia” sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. 

Nauka ortografii stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością!

Opinie

Required fields are marked *. Your email address will not be published.