100 zabaw z lisem Fisem

0.00 Średnia ocena0 Głosy
Wydawca: Kapitan Nauka
Gatunki: Gry planszowe i edukacyjne, Dla dzieci
Okładka: Miękka okładka
ISBN13: 9788377888162
Forma fizyczna Gra planszowa

100 zabaw z lisem Fisem to zestaw dla dzieci w wieku 5-6 lat zawierający 100 różnorodnych zadań rozwijających koncentrację, myślenie logiczne, umiejętność liczenia i pisania. Pakiet zawiera kolorową książeczkę (48 stron) z zagadkami i łamigłówkami, 30 dwustronnych, zmywalnych kart oraz flamaster suchościeralny.

Lis Fis w roli sympatycznego przewodnika zaprasza dzieci do udziału w niezwykłej wycieczce na łono natury! Uczestnicy wyprawy zwiedzą leśne zakamarki, poznają rośliny i zwierzęta oraz las w kolejnych porach roku, ćwicząc przy tym spostrzegawczość i precyzję. 

Inspirujące zagadki zawarte w kolorowej książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku świat leśnych zwierząt, wzbogacą słownictwo oraz pobudzą dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Ćwiczenia przygotowane przez doświadczonych pedagogów wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki pisania, a dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu można je wykonywać wielokrotnie. 

Uwagę dzieci przyciągną kolorowe, autorskie ilustracje Danki Fukowskiej. Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań. 

100 zabaw z lisem Fisem to fantastyczna rozrywka dla małych odkrywców, a także: 

- poznawanie świata przyrody, 

- liczenie w zakresie 10, 

- zabawy z figurami geometrycznymi, 

- wzbogacanie słownictwa, 

- przygotowanie do nauki pisania. 

Nowa edukacyjna seria 100 zabaw rozwija kompetencje matematyczne, logiczne i językowe u dzieci już od 3. roku życia. 

Dotychczas ukazały się:

100 zabaw z lisem Fisem (5-6 lat) 

100 zabaw z koparką Barbarką (5-6 lat) 

100 zabaw z robotem Eliotem (4-5 lat) 

100 zabaw z królikiem Kazikiem (4-5 lat)

Opinie

Required fields are marked *. Your email address will not be published.